Targus DEFCON CL Лаптоп Компјутер со Кабел за Заклучување за Лаптоп Компјутер и Десктоп Безбедност (PA410UCCL)
  • Ново

Targus DEFCON CL Лаптоп Компјутер со Кабел за Заклучување за Лаптоп Компјутер и Десктоп Безбедност (PA410UCCL)

DEN 599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со Кенсингтон Т-бар кодот слотови.Придава на лаптоп заклучување слот.Авто-свитканост кабел се протега до 6-ft со Лепенка на рака.Resettable 4-цифрениот код овозможува до 10.000 кодови.Безбедност основна плоча вклучени со лепило и навртки (PA400 P).Ограничена гаранција не покрива производи купени од 3 страна на продавачот.