Усна Ремените, Лесно се Отвори Устата Без Болка и Непријатност Лесно Едноставна Операција и да Помогне да се Отвори Устата Образ Усна Ремените за(Големи)
  • Ново

Усна Ремените, Лесно се Отвори Устата Без Болка и Непријатност Лесно Едноставна Операција и да Помогне да се

DEN 446.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

C‑Форма образ усна ремените за поддршка на долгорочна употреба, без проблеми дизајн без burrs, ќе не нула вашата усна шуплина внатрешниот ѕид.Устата настроената со дршката е повеќе лесен за употреба, лесно едноставна операција и помогне да ја отворите устата.Направи стоматолошки повеќе пригоден, и лесно се отвори устата без болка и непријатност.Повеќе практично да се види на животната средина во внатрешноста на пациентот устата, погоден за стоматолошка употреба.Силни и издржливи, направени од високо квалитетна ABS материјал, безбедно и практично да се користат, прекрасен додаток.