Widousy 6-Jar Обновлив Зачин Рек Организатор, се Врти Countertop Билка и Зачин Рек Организатор со 6 Стаклена Тегла), Шишиња (Зачините Не се Вклучени)
  • Ново

Widousy 6-Jar Обновлив Зачин Рек Организатор, се Врти Countertop Билка и Зачин Рек Организатор со 6 Стаклена

DEN 710.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од нерѓосувачки Челик, од Олово-слободен Стакло.Увезени. 【Ротирачки Зачин Управување со 6 Стакло Зачин Тегли】 Секој зачин шише е направен од висок квалитет на стакло и Челик, па тоа е хигиенски и издржливи.Ротирачките решетката е направен од нерѓосувачки челик и шасијата е изработена од ABS пластика за да се направи зачин рек повеќе издржливи. 【Се задржи Вашата Кујна Чиста И Уредна】 не мора да се види на неуредна кујна повеќе, ротирачки зачин тегла поставете го задржува вашата кујна чисти и уредно, и нашите зачин шишиња се лесни за чистење, па секогаш ќе имате чиста кујна. 【Ги задоволат Вашите Различни Потреби】 Што содржи 6 зачин контејнери за вашите најчесто користени зачини и повеќе леќата дупки ви помогне да го користите convinently.можете да ги користите како масло шишиња, сол shakers, бибер shakers и така натаму, што значи дека може да биде корисна за време на готвење процес. 【Ротирачки дизајн】 Вие веќе не треба да се организираме зачини уредно во ред, само треба да се стави на леќата на ротирачки заграда по употребата, да се претвори во заграда да се најде на леќата сакате следниот време, заштеда на време и напор.Истовремено, дизајнот на транспарентни стаклени ви овозможува брзо и прецизно да го одберете вашиот леќата. 【Зачин Организатор со Капак】 Секој зачин тегла има Капак, така што немора да се грижите за прашина мешање во вашиот леќата, нуди заштита за вашата хигиена на храна.