COMSE крупните Ќебе Кошница, Висока Складирање Кошница, Високи Јаже Перење Кошница, 15.7x 21.7, Памук Јаже Кошница, XXXL Перење Кошница, Играчка Кошница, Ткаени Кошница, Обле?
  • Ново

COMSE крупните Ќебе Кошница, Висока Складирање Кошница, Високи Јаже Перење Кошница, 15.7x 21.7, Памук Јаже Кошница,

DEN 791.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【100% Памук Јаже】Здрав материјал без никакви хемикалии ткаени кошница,безбедно за деца и домашни миленици. 【Мека и Издржливи】Силен и издржлив висока складирање кошница, се застане на сопствените,без судир гребнатини, совршен за да се приспособат на бебешка облека и други играчки за во градинка. 【Големи Димензии】15.7" x 21.7", Високи ќебе кошница која совршен за фрли перници, ќебиња, играчки, облека, Утешителот или Перници.Без разлика дали тоа е за деца за да им помогне тие да се развиваат чисти живот навики, или како декоративни кошница за вашите пријатели.Со појавата и практичност, ние веруваме COMSE памук складирање кошница како совршен подарок за Родендени, Фестивал. 【Одличен Дизајн】Трајни на менувачот, лесно да се движите и да го земе.Неутрална боја, дизајн, здраво материјалот и повторното користење на дизајнот, која ќе биде уникатна дома декор прилог во вашиот дом.Совршен за вашата перење соба, спална соба, детска соба, или дневна соба. 【Услуга Гаранција & Белешки 】Памук јаже кошеви збира кога транспортираат,тоа ќе се врати на својата најдобра форма ако пополнување тоа со крпи или ќебиња .Брзо отстранување на набори од пеглање тоа. 100% гаранција за ПАРИТЕ НАЗАД, ние само се обезбеди висок квалитет на производи, па ние веруваме дека ќе бидете задоволни со нашата памук јаже кошница.Ако имате било незадоволство , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата.