ACTENLY 160 Парчиња 4 Големини Четири-Вилицата Плоштадот Заковки Торба Кожна Облека Чевли Занитвам Занаетите DIY Шила Места Studs Додатоци (Бронза)
  • Ново

ACTENLY 160 Парчиња 4 Големини Четири-Вилицата Плоштадот Заковки Торба Кожна Облека Чевли Занитвам Занаетите

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добра вредност : пакет вклучуваат 160 парчиња Бронза заковки, имате доволно количество да се направи вашиот уникатен дизајн за вашата облека, чевли, кеси и други додатоци и да го покажете вашиот уникатен стил.Квалитет на плоштадот заковки : направени од не ' рѓосувачки челик, кои не се лесно да се добие рѓа и да се носат.Таписерии изработка, цврсти и издржливи.Едноставен дизајн, лесно за чување и користење.Траен метал шарени, сите натпревар луксузен боја, направете вашиот занает биде повеќе карактеристика.Големина : плоштадот заковки големина е околу.15 x 15mm/ 0.59 x 0.59 инчен ;12 x 12mm/x 0.47 0.47 инчен; 7 x 7mm/ 0.27 x 0.27 инчен, 4 x 4mm/ 0.16 x 0.16 инч.