Пеперутка Помине Уметност Трансфер Foils Цвеќиња Налепници за Жените Шарм Пеперутки Помине Decals Шарени Пеперутка Сливи и Цвеќиња Ѕвезденото Небо Holographic Помине Уметно
  • Ново

Пеперутка Помине Уметност Трансфер Foils Цвеќиња Налепници за Жените Шарм Пеперутки Помине Decals Шарени Пеперутка

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????ПАКЕТ содржи : 1 ролни Шарени Пеперутки флорални тема помине фолија трансфер налепници. ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Притиснете го Пеперутка нокти налепници на ноктите по примена на ноктите лепак, само неколку секунди, ќе може да се добие прекрасни помине уметност дизајн. ????ШИРОКО ДА се КОРИСТИ : Погодна за декорација на ноктите љубовници, почетници и искусни, да додадете шарени живот атмосфера за вас. ????ПЕПЕРУТКА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ : Целосно покривање на ноктите заврши трансфер фолија со симпатична пеперутки и цвеќиња шема дизајн, DIY симпатична ноктите decals. ????100% ГАРАНЦИЈА : Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде најбрз замена или враќање на средствата.Добредојдени да ги споделат вашата помине уметност работи на повеќе помине уметност фанови.