Табличка Носителот на Фендер Eliminator Задните Опашка Уредната LED Сопирачките, Светлата се Претвори Сигнал За Suzuki DRZ400 S/СМ д-р-Z (Чад)
  • Ново

Табличка Носителот на Фендер Eliminator Задните Опашка Уредната LED Сопирачките, Светлата се Претвори Сигнал

DEN 830.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . -Состојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитет ,Мал, Компактен Дизајн,Алуминиумска плоча ласерско сечење, 3мм 6061 алуминиум, anodizing површина, CNC-свиткување,. -Кочница светлина се состои од 12 LED luminotron ( црвено светло ) / Табличка светлина се состои од 3 LED ( бела светлина ).Ќе треба рачно да го инсталирате со три 30мм кабли. -LED Пак Сигнали Светлина : Сосема Нов ,Супер-Светли,Материјал : Високо Квалитетна ABS пластика ,Напон : 12 V,LED Кол : 12 LED Боја : Жолто/Бела Поврзување : 3 Жици (Црна : Негативни;Црвена : Позитивни,Жолто светло; Сино : Позитивни,Бела Светлина,можете да го користите за кочница светлина). -Карактеристики : -Тоа е лесно да се инсталира без installition настава. -Ние ви препорачуваме да го затегнете ја завртката откако ќе ги поправат кога ќе го инсталирате на носителот. -Бојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. -Ве молиме потврдете ако објект може да се вклопи во вашиот велосипед или не, пред да се одржи редот.Fitment : Suzuki д-р-Z 400 S 2010-2020 Suzuki д-р-Z 400 SM 2005-2020 (не одговара на д-р-Z 400 2000-2004).