StarTech.com Портрет/Вертикална ТВ Ѕид - Тешки ТВ Ѕид - 40-55 VESA Екранот (110lb/50kg)- Нервира Низок Профил Телевизија Digital Signage Планината со Lockable Безбедност Бар (FPWTLTPORT)
  • Ново

StarTech.com Портрет/Вертикална ТВ Ѕид - Тешки ТВ Ѕид - 40-55 VESA Екранот (110lb/50kg)- Нервира Низок Профил

DEN 3021.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

40"-55" ПОРТРЕТ во ЖИВО ЅИД : Ова се тешки-должност вертикална ТВ ѕид поддржува VESA прикажува од 40 до 55 инчи (110lb/50kg); трајни нервира челична рамка Идеален за мени одбори или digital signage во хотели, аеродроми Со низок профил, на само 3во од ѕидот кога е наместено на прав агол (0°).ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА И LOCKABLE БЕЗБЕДНОСТ : Flat panel/ТВ со рамен екран планината со кука-и-планината дизајн Вклучува дел за безбедност бар да се обезбеди вашиот ТВ (катанец не е вкл.).ЛЕСНО МИКРО-ВИСИНА КОРЕКЦИЈА : Направи микро-висина корекција од страна на рака, со вграден-во ratchet/лост завртка рачка; Микро-висина прилагодливи со опсег од 0.4" (10мм), овозможува прецизни усогласување на повеќе екрани.КОМПАТИБИЛНОСТ : Универзална LCD/LED телевизор планината поддржува LG, Samsung, Sony, Sharp, другите (завртки/изолација вкл) & VESA заградата дупка модели 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 400x400, 400x500, 400x600.