ПУМА Девојки Cloudspun Слободни Поло
  • Ново

ПУМА Девојки Cloudspun Слободни Поло

DEN 403.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 94% Полиестер, 6% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.CLOUDSPUN ТЕХНОЛОГИЈА-се Чувствува како памук, Овој материјал е специјално плетени да биде ултра мека, влага wicking и 4 начин на истегнување. 4 НАЧИН НА ИСТЕГНУВАЊЕ.ПЕРФОРМАНСИ FIT-малку пошироко се вклопуваат во рамењата, градите и ракавите за да се обезбеди максимална удобност и слобода на движење за време на игра.Пума Голф е бренд кој ги поместува границите, границите, и култура.