Сон За Мене Мрежа Безбедност Кревет Шини, Двојно Пакет во Розова, Пакување од 2
  • Ново

Сон За Мене Мрежа Безбедност Кревет Шини, Двојно Пакет во Розова, Пакување од 2

DEN 1220.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Mesh.Увезени.БЕЗБЕДНО И СИГУРНО : Сонот За Мене Мрежа Безбедност Кревет Шини обезбеди засилена водител на системот и нема-го фати рабови.Составена ОД : Сон За Мене Мрежа Безбедност Кревет Шини е направен од дише решетката ткаенина.ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ : Сонот За Мене Мрежа Безбедност Кревет Шини доаѓаат со стабилизатор бар за крајна безбедност.ВОЗБУДЛИВА КАРАКТЕРИСТИКИ : мрежа за безбедност шини се прилагодува за да ги собере возрасни близнак големина кревети со минимална висина од 10".