Нордиските Чиста 20x30x2 MERV 12 Pleated AC Печка Филтри за Воздух Pack 3
  • Ново

Нордиските Чиста 20x30x2 MERV 12 Pleated AC Печка Филтри за Воздух Pack 3

DEN 784.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Номинална Големина : 20 х 30 x 2, Самата Големина : 19 3/4 x 29 x 3/4 1 3/4 (19.75 x 29.75 x 1.75).Привлекува затворен алергени, прав, полен и други воздушни загадувачи.Противалергиски и антимикробна pleated електростатско филтер материјал.Нордиските Чиста препорачува промена 2" филтри за воздух секој 30-90 дена.Направен во САД.