CANMORE H-300 Рачни Голф GPS - од Суштинско значење Голф на Податоци и Оценка на Состојба - Минималистички & User-Friendly - 38,000+ Бесплатни Курсеви во Светот и Расте - 4ATM Водоотпорен
  • Ново

CANMORE H-300 Рачни Голф GPS - од Суштинско значење Голф на Податоци и Оценка на Состојба - Минималистички &

DEN 1612.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Во СВЕТОТ се РАЗБИРА ПОДАТОЦИ - Бесплатен курс податоци претходно вчитани за над 40,000 (и броење), терени за голф во светот (БЕЗ претплата такси) - Контакт Canmore директно да додадете нови предмети или укажуваат на тоа поправки.ЕДНОСТАВНИ ФУНКЦИИ што ВИ ТРЕБА - да Управувате со вашата игра, не на голф помошник!GPS разбира пронаоѓач прекинувачи дупка автоматски и ви дава лесен-за-пристап од далечина да се зелени (F/M/Б), хазард далечина шут од далечина, бодовна листа и се разбира—дигитален часовник со аларм.МАГНЕТНИ КЛИП - Моќен магнет ви овозможува да клип на CANMORE H-300 на вашиот појас или панталони џеб, или директно на метална површина, како што се вашиот голф количка uprights.Само не заборавајте таму!.ВИСОК КОНТРАСТ - Бело-на-црна монохроматски дисплеј е лесен за читање дури и во силна сончева светлина.ГОЛЕМА УСЛУГА - 1 година гаранција и индустрија-водечки услуги на клиентите.