Rubis Швајцарија Mc0135pk/r1k111-z08 Розова Чудни Совет Швајцарската Чудни Совет Tweeze, 0.1 Фунти
  • Ново

Rubis Швајцарија Mc0135pk/r1k111-z08 Розова Чудни Совет Швајцарската Чудни Совет Tweeze, 0.1 Фунти

DEN 1032.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од antacid, хируршки нерѓосувачки челик.Пинцети се подложи на 45 чекор процес на производство.^Заврши со рака под зголемувачот очила за да се обезбеди совршена усогласување.Реализација на највисоко ниво на прецизност.^Тестирана за тежина, рамнотежа и најдобар учинок на Швајцарскиот врвен квалитет мора да се има за секој професионалец.