ББ Brotrade очила за сонце Организатор Складирање, 25 Слотови Ѕид Монтирани Очила за Складирање очила за сонце со Здрав Јаже,Виси очила со Организаторот на Држачот за Eyew
  • Ново

ББ Brotrade очила за сонце Организатор Складирање, 25 Слотови Ѕид Монтирани Очила за Складирање очила за сонце

DEN 887.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ГОЛЕМИНА : 15.7"H*31.4"W, 25 насадени со 5.9" H x 3.1" W инчен, лесни и укината.Лесно да ги Собереш : Нема потреба да се искористи очила за селекција; тоа е доволно јасно дека можете лесно да се погледне и да се погоди преку.Материјал : очила за сонце носителот организатор е направен од чувствува материјал.Тоа е издржлив и не е лесно да се деформирани.Заштита на Очила Од Триење : Уникатни очила за сонце оддел носителот,има очила за сонце во уредно се чувствува оддел , да се избегне храмови и леќи од гребнатини се одржи на очила за сонце сигурно во секој оддел да centralizedly дисплеј очила за сонце.Зачувајте го вашиот Простор : На " очила со носителот дојде со еден здрав и издржливи јаже,Погоден за виси на ѕидот, плакарот род, закачалка, се прикажани во вашиот дом или продавница.Оваа очила за сонце за складирање може да се спаси повеќе простор, тоа е минимум простор за вработување.