8 Листови Божиќ Нокти Обвива Лак Ленти Симпатична Гел За Нокти Налепници Само Лепило
  • Ново

8 Листови Божиќ Нокти Обвива Лак Ленти Симпатична Гел За Нокти Налепници Само Лепило

DEN 379.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

User-friendly - Овој Божиќ лак ленти доаѓа со лепило, па така можете да се држи на вашите нокти.Лак налепници, исто така може да се кастри, поднесена и насликани според своите параметри.Во само неколку минути, може да имаат убави и природни нокти.Висок Квалитет - материјал на овој Божиќ нокти ленти е зелена и еколошки пријателски материјал.Оваа налепница лак за жените е безопасен за нокти и на човечкото тело.Тоа е издржлив, безбеден и природни, со што удобно искуство.Различни Големина - 8 листови 112 парчиња Божиќ целосна помине обвива имаат различни бои.Можете да направите различни комбинации и помине уметност дизајн согласно вашите желби.Лак ленти доаѓаат во различни големини, без разлика што вашиот ноктите големина е, можете да го изберете вашиот сопствен нокти налепници.Повеќекратната Пријава - Овој Божиќ нокти заврши не е само погодна за професионални manicurists, но исто така и за почетници.Погоден за нокти салон и за домашна употреба.Можете да го носат директно, или користете го вашиот омилен стилови и модели за дизајн.Тоа е погоден за партиите, датуми, свадби, ноќта на Вештерките, Божиќ партии и други настани, како и Божиќ украси или подароци за девојки, сопруги, мајки и сестри.Сигурен Квалитет и Услуга - Ако имате било какви прашања за време на купувањето или користењето на популарната ноктите обвива, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.