Сјајот Топла Топи Лепак Стапови, Enpoint 72pcs 3.93 x 0.27 во Злато Лепак Стапови, Лепило Мини Топла Лепак Стапови ЕВА за Дома Поправка DIY Уметнички Проекти за Поврзување на Шу?
  • Ново

Сјајот Топла Топи Лепак Стапови, Enpoint 72pcs 3.93 x 0.27 во Злато Лепак Стапови, Лепило Мини Топла Лепак Стапови

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Најдобар Избор】Целосно 72pcs топла топи лепак стапови мини за повеќето поправка употреба, и 7mm/0.27 Инчен дијаметар лепак стапови одговара за мини лепак алатка со smoothy операција. 【Подобро Силна Вискозност】На glod топла топи лепак клуч е направен од природни и мирис-слободен Смола ЕВА, силна вискозитет, без мирис, силно лепило, анти-стареењето, убава сјајот сјај обоени. 【Сјајот Бои 】Сјајот топла лепак стапчиња се направени на квалитетот сјајот во прав и ЕВА со добра чистота и сјај во боја.Совршена да се применуваат на слични бои површини, може да се користи на дрво, ткаенини, филц, пластика, керамика и стакло итн. 【Лесен-за-Користење】Едноставно вметнување на лепак да се држи во лепак алатка, приклучете, вклучете го и Лепак За.Таа е идеална лепак за дома, канцеларија и училишни проекти.Совршен лепило за вашиот занаети и DIY проекти.Ве молиме да го користите лепак стапчиња со возрасни надзор. 【Широк Апликации】Топла Топи Лепило Лепак Стапчиња се совршени за стап хартија/од пластика/дрво/стакло/ткаенина/метал итн, како што се-карта во донесувањето одлуки, картон запечатување, телефон случај убавина, Божиќ занаети, електронски апарати, на училиште, дома декорација и DIY уметнички занает.Може да се користи на дрво, ткаенини, филц, пластика, керамика и стакло.