Перо Пенкало за iPad, Тилт Чувствителни и Магнетни, iPad Молив за Пост 2018 Модели, iPad Про 11/12.9 Инчен, iPad 6/7/8 Генерација, iPad Mini 5/6 Генерација, iPad Воздух 3/4 Генералот
  • Ново

Перо Пенкало за iPad, Тилт Чувствителни и Магнетни, iPad Молив за Пост 2018 Модели, iPad Про 11/12.9 Инчен,

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Компатибилни Модели】Активни перо молив поддршка i Pad 2018 и подоцнежните верзии, вклучувајќи i Pad 6/7/8/9 та Генерација, i Pad Про 12.9 Инчен 3/4/5 Генерација, i Pad Про 11 Инчен, i Pad Воздух 3/4-та Генерација, и i Pad mini 5/6 Генерал. 【 Не се Компатибилни Модели】 ве Молиме имајте во предвид дека ова специјалното пенкало за i Pad не поддржува пре-2018 верзии на i Pad серија, вклучувајќи i Pad 1 до 5 Генерација, i Pad mini 1 и 4 Генерација, i Pad Воздух 1/2 Генералот, и i Pad Про 12.9 инчен 1/2 Генералот и i Pad Про (9.7/10.5 инчен).Ве молиме потврдете го вашиот уреди пред да се одржи редот. 【Функцијата за навалување на столбот и Високо Одговорно】На tilt-уреди со покажувач на технологија им овозможува на i Pad молив да се подготви линии на различни дебелина на различни агли.Прецизни точка контрола на пишување, работи како вистински пенкало, Не се скрши, Не заостануваат, Не скокнеш, Без гребнатини!Зголемена чувствителност, без отпор и поудобно во вашата рака. 【Дланка Одбивање & Магнетни Дизајн】Благодарение на дланка одбивањето, може да се стави на вашата страна удобно на екранот додека пишување или цртање.Поради магнетни дизајн (само за поддршка на i Pad со магнетни дизајн ), овој i Pad перо е полесно да се носат и да се организираат. 【Допир Прекинувач и Долго траење на Батеријата】Нема потреба Bluetooth или СТАН.Да го вклучите оваа i Pad пенкало со едноставно допирање на ззп копчето.За да зачувате енергија, таа автоматски ќе се претвори во "Sleep Mode" по мрзлив за 5 минути.Еден час charing може да работи за Десет часа.Плус, 3 заменливи nibs се вклучени во пакет во голема мера да го продолжи животот на овој i Pad перо.