Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот 5Pieces Нога Нокти Алатки, Ноктите Clipper, Ноктот Датотека и Lifter, Cuticle Секачи, Алатки за Ingrown и Дебели Помине
  • Ново

Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот 5Pieces Нога Нокти Алатки, Ноктите Clipper, Ноктот Датотека и Lifter, Cuticle

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【5-во-1 Ingrown Ноктот Алатка】 ZIIVARD помине clippers сет е дизајниран за ingrown ноктите, дебели ноктите, широка вилица ноктите, кристално нокти, итн.Тоа содржи 5 алатки кои можат да ги задоволат сите ваши потреби за нокти & ноктот грижа.Повтори брусење и полирање се направи сечилото вклопуваат подобро и поостри и ноктите клипинг мазна, без jaggies, да обезбедат добра грижа за вашите нокти и чувајте ги чисти. 【Ingrown Ноктот Пенкалата】Ingrown ноктот машина скратува ingrown помине безбедно и решавање на болката на ingrown ноктите.На ноктот машина е специјално дизајнирана со криви нож, совршен за сечење на цврсти, густи или ingrown ноктите.На тешки ноктот clippers се идеални за габа, paronychia, дебели ноктите и други помине проблеми.Catcher помине clippers дизајн е во насока на спречување на ноктите од јавните во процесот на ноктите клипинг и ги задржиме чиста. 【Безбедно Широка Вилица Дебели Помине Ноктот Clippers】Остри ноктот trimmers секогаш ажурирајте го вашиот дебел кршливи нокти.Медицински хируршки и супериорен нерѓосувачки челик ножот е остар и издржливи за да се намали било тешко помине без рѓа, ги кородираат.Совршено ноктот секачи за дебели ноктите.Со идеален вилица ширина, добро работи со различни видови на нокти, кога го притискате надолу на дебели ноктите, дршката ќе биде засилен за дополнителна сила, ви обезбеди добар стисок и не се лизга акција. 【Високо Квалитетен Материјал】На сечилото на ноктите совет тример е направен од нерѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да ' рѓа, обновливи и лесен, удобен за носење и чување, може да ви обезбеди долгорочна услуга.Дршката на нашиот дебел ноктот clippers се направени со ABS материјал, кој е не се лизга и мека да се одржи.Медицински хируршки и супериорен нерѓосувачки челик ножот е остар и издржливи за да се намали било тешко помине без рѓа, дупка, ги кородираат.Можете лесно може да го намали било екстремно дебели ноктот. 【Совршен за Лична Нега за Полнење 】Погоден за голем број на ноктите видови, вклучувајќи мажи, жени, постари лица, стари лица.Тоа е исто така одличен комплет овозможува релаксирано и пријатно искуство за тешки помине clippers, маникир, педикир, режа, патување помине ножици.