Cmple - 30AWG High Speed HDMI Кабел 1.5 FT HDMI 2.0 Подготвени - 3D Ethernet/ЛАК, Злато Позлатен Конектори - 1.5 Метри
  • Ново

Cmple - 30AWG High Speed HDMI Кабел 1.5 FT HDMI 2.0 Подготвени - 3D Ethernet/ЛАК, Злато Позлатен Конектори -

DEN 460.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3-во-1 HDMI Кабел : Dolby True HD 7.1 аудио - пренесува висока резолуција звучни формати; КЕК и ЛАК карактеристики ви овозможи да се поедностави вашата конфигурација од овозможи да го контролирате вашиот уреди од еден далечински; Ethernet-подготвени High-Speed HDMI Кабел.Перформанси : Поддршка до 4 Kx2 K UHD HDR вклучувајќи 4096x2160, 3840x2160, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1200 и 1080p Full HD.Оваа high speed HDMI кабел поддржува пропусен опсег до 18 Gbps со побрз и постабилен пренос.Широк Компатибилност : наменет за сите HDMI уреди со најновите стандарди и наназад компатибилен со HDMI 1.4 и порано.Совршено работа со HDMI порт уреди како што се 2018 Mac mini, Blu-ray, DVD плеер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, Кабловска сандаче, Play Station 3/4, Xbox Еден/360, лаптоп, КОМПЈУТЕР и повеќе.Премиум Квалитет : 24 K позлатени конектори и посебен заштитен минимизира пречки, сигнал на косата и дигитални времето грешки, обезбедување неверојатна јасност и јасен звук за вашата крајна гледање искуство.Пакетот Вклучува : 4 K High Speed HDMI Кабел CL2 Отценети – 1.5 Метри, Црна.Поддржани со Cmple Доживотна Гаранција.