Vibram Жените V-Кандидира Патики
  • Ново

Vibram Жените V-Кандидира Патики

DEN 2256.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Vibram гумен ѓон.Перфорирани ткаенина мрежа горниот.Прилагодливи bungee laces со поместување на затворање за безбедна одговара.VI ЛАЈТ за крајната во лесен шок апсорпција и тапацир.Vibram XS се КАНДИДИРА за максимално стабилно цврстина за подобро земјата контакт и додаде зафат.Vibram МОН соединение е оптимизиран за mountaineering, treking, мотоцикл трки и акробатика за сигурност на најтешките терени.