Професионални Коса, Удирање Пинцети Берберот Пинцети Посочи Совет Пинцети Виолетова
  • Ново

Професионални Коса, Удирање Пинцети Берберот Пинцети Посочи Совет Пинцети Виолетова

DEN 189.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Веѓа коса пинцети со pointy совети за прецизност коса removals.Убава срца шема.Овие пинцети се задржи цврста потпора на косата за време на коса, удирање.Лизга отпор совет се повлече за коса од коренот без кршење или сечење нив.Доаѓа со совет за заштита на капа за безбедно чување.Спакувани во транспарентен цевка за безбедно чување и нула отпор.