Kalolary Премиум Алуминиум Салон Фах Количка Прилагодлива Висина Складирање Фах W/Додаток Caddy Алуминиум Мобилни Комунални Количка Алатка Носител (Црна)
  • Ново

Kalolary Премиум Алуминиум Салон Фах Количка Прилагодлива Висина Складирање Фах W/Додаток Caddy Алуминиум Мобилни

DEN 1660.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Цврсти и Издржливи】Користење на храна-одделение алуминиум материјал, анти-корозија, висока цврстина, висока температура отпор, не е лесно да се оксидираат и се деформира. 【Стабилна Големи основна Плоча】врвот плоча е голем во големината, 17.71 во пет-ѕвезда голема база на плочата е stabler и не е лесно да се собори во споредба со другите форми; и постојат посебни додатоци за ставање фенови за коса и коса клипови, кои се моќни. 【Слободни Приспособување на Висина на дршката】инструмент количка фах карактеристики 1 тензија knob на пиедестал, што го прави на висина целосно прилагодлив од 27.5" да 43.3", што го прави полесно да ги задоволат вашите различни потреби. 【Флексибилни Вртливата Возен Casters】 Висок квалитет на универзалната тркала, ротирачкото casters може да ротира 360 степени флексибилно и се движи лесно, во секое време, насекаде.Овој возен коса фах карактеристики мазна возен дизајн, и 5 вртливата casters направи за лесно насока и крајна подвижност околу работата област. 【Широко се Користи】Подвижен салон количка фах карактеристики разноврсна дизајн, што е идеално решение за салони, студиа, продавници, медицински продавници и стоматолози.