Yuzhiyong Галакси Јазиче S7S7Plus Перо Замена за Samsung Galaxy Tab S7 S7+ Плус (EJ-PT870) s Pen (Без Bluetooth) (Злато)
  • Ново

Yuzhiyong Галакси Јазиче S7S7Plus Перо Замена за Samsung Galaxy Tab S7 S7+ Плус (EJ-PT870) s Pen (Без Bluetooth)

DEN 573.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен : за Samsung Galaxy Tab S7 / S7 + Плус (EJ-PT870) s pen.Квалитетот:БРЗО, ТЕЧНОСТ, УДОБНО : S Pen е брзо refresh стапки и ниска латентност имаат моќ да се земе вашата продуктивност на следното ниво.Земајќи белешки, потпишување документи и означување до Pdf датотеки брзо и течност.Со контрола дизајнирана за да се подобри удобноста за време на продолжената употреба, овој најдобри во класата,.СЕКОГАШ : СИГУРЕН : S Pen придава magnetically на грбот на Samsung Galaxy Tab S7 и S7+ за практично складирање.Пакет:1*Табот S7 Специјалното пенкало.Услуга:Ако постојат проблеми со квалитетот,ве Молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.