Maitag UKF8001 ВОДА ФИЛТЕР јас ПАКЕТ
  • Ново

Maitag UKF8001 ВОДА ФИЛТЕР јас ПАКЕТ

DEN 907.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

11111111111111. Го намалува цисти, азбест, particulates, олово, жива.Го задржува корисни флуор во водата, додека намалување на хлор вкус и мирис.За употреба во maytag и Jenn-воздух фрижидери со филтер за влез во фрижидер.Замена на секои 6 месеци.NSF заверена фрижидер вода филтер.Го намалува цисти, азбест, particulates, олово, жива.Го задржува корисни флуор во водата, додека намалување на хлор вкус и мирис.За нас во Maytag и Jenn-Воздух фрижидери со филтер за влез во фрижидер.Замена на секои 6 месеци.NSF заверена фрижидер вода филтер.Го намалува цисти, азбест, particulates, олово, жива.Го задржува корисни флуор во водата, додека намалување на хлор вкус и мирис.За нас во Maytag и Jenn-Воздух фрижидери со филтер за влез во фрижидер.Замена на секои 6 месеци.