20W Бела Мини Керамички Рамен Железо Мини Коса Straightener и Curler за Патување
  • Ново

20W Бела Мини Керамички Рамен Железо Мини Коса Straightener и Curler за Патување

DEN 278.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На 30 години брз зголемувањето на температурата,дури и топлината. 180 C керамички турмалин плочи температура се спречи опаѓањето од добивање прегрее.Совршен за кадрава коса или права коса.Мини големина помага да го созд фризура во секое време секаде. 220 V 50/60 HZ 20 W Лесно да се работи.Бела боја, како слики шоу.