Про Бамбус Кујна Хексагонални Метал Занитвам 120 Поставува 8мм Сребро Хексагонални Капа Брза Fastener Studs за Возбудлив, Декорирање и Затегнување DIY Кожа Занает Торба Фар?
  • Ново

Про Бамбус Кујна Хексагонални Метал Занитвам 120 Поставува 8мм Сребро Хексагонални Капа Брза Fastener Studs

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој пакет има 120 поставува шестоаголни навртки, на хексагонална дијаметар е 5/16 инчи (8 mm), погоден за кожа занаети со дебелина од 3-5 мм.Направени од високо-квалитет месинг, рѓа-доказ и никел-обложено површина, може да се задржи сјај за долго време, ефективно подобрување на отпорност на корозија и декоративен ефект.Боја : сребро, ретро и разновиден.Лесен за употреба, треба само едноставна алатка за да ја завршите инсталацијата.Погоден за возбудлив, декорација, затегнување, итн.Тоа е особено погодна за декорација на разни кожни занаети, како што се кожни предмети или purses, кожни нараквици, капи, чевли, ленти, итн.Можете да ги направи себе си.