QUASCO Пушеле Led Taillight Мотоцикл Кочница Опашка Светлина Компатибилен со Харли Роуд Кинг Електра Глајд Ултра Класик XL883 XL883L, Спортски
  • Ново

QUASCO Пушеле Led Taillight Мотоцикл Кочница Опашка Светлина Компатибилен со Харли Роуд Кинг Електра Глајд Ултра

DEN 839.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со 2007-2014 Наследство Софтејл Класичен Храм SE FLSTC, 2014-2017 Iron 883 XL883 N, 2002-2009 Ноќниот Воз FXSTB, 2007-2013 Роуд Кинг Класичен FLHRC, 2002-2006 Роуд Кинг Пожарникар SE EFI FLHRI, 2000-2008 г. Роуд Кинг FLHR, 2003-2006 Роуд Кинг Светилиште SE FLHR, 2014-2016 Седумдесет и Две XL1200 V, 2004-2008 Спортските 1200 Roadster XL1200 R.Супер Светло : Изграден во 12pcs SMD led диоди, посветла од блескаво сијалица, супер светлина излез те прави повеќе се забележува кога возите за да се зголеми безбедноста. 3-во-1 дизајн, како опашка светлина, кочница светлина и лиценца кочница светла.Најдобра Замена за досадна акции taillight.Водоотпорен : Направени од високо квалитетна ABS пластика, добро запечатен на работ, и да дојде со пена за запечатување заптивка, ефикасно да се задржи водата надвор од сместување, престој светат во дождливите денови.Низок профил, пушеле објектив дава вашиот мотор на елегантен изглед.Лесен за Инсталација : 3-жица за конфигурација, доаѓа со адаптер, само внесете pigtail во соодветните дупка.ве молиме бидете сигурни дека секоја жица во соодветна поставеност, црвена жица за кочница светлина, сина жица за водење на светлина и црна жица за негативни.Пакет Вклучувајќи : 1 Buc пушеле led опашка светлина мотоцикл taillight кочница светла, грижете се-слободен 180 дена производство на гаранцијата, и пријателски услуги на клиентите.