2 Парчиња Коса Четка за Чистење Алатката Чешел за Чистење со Четка Чешел Почиста Четка Косата Четка за Чистење Мини Коса Четка Смена за Отстранување на Влакна Праши
  • Ново

2 Парчиња Коса Четка за Чистење Алатката Чешел за Чистење со Четка Чешел Почиста Четка Косата Четка за Чистење

DEN 206.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добра комбинација : овие коса четка за чистење се вклопуваат за темелно чистење на косата со чешел; Прво, употребете пластична четка страна на црна двојно-на чело на косата четка за чистење; Второ, користете страна на најлон влакната; Последен, користење на розова мини коса чистење со четка за чистење на тенка коса.Издржлив материјал : изработени од квалитетна пластика, најлон и метал, не е лесно да се пробие и да се деформира, лесно да се чисти по soiling.Лесно да се носат : мали димензии и мала тежина; чешел четка е погодна за домашни, коса салон, па дури и за лична употреба, тоа е исто така добар избор за патување.Топло совети : мини четка за чистење не е препорачливо да се применуваат за воздух перница четка за чистење, но повеќе погоден за коса чистење, чешел, исто така, може да се стави директно во џебот или чантата, мора да се грижат за метал совети на забот; Можете да се исчисти мали чешел во вашата торба кога ќе излезе.Ќе добиете : 1 парче црна двојно-на чело коса чистење со четка и 1 парче розова мини коса чистење со четка.