YCOCO Магнетни Зачин Рек Организатор Еден Тиер Фрижидер Зачин Складирање Полица, Лесно да го Инсталирате Страна на Фрижидерот Може да се Одржи зачини, Тегла на Маслин
  • Ново

YCOCO Магнетни Зачин Рек Организатор Еден Тиер Фрижидер Зачин Складирање Полица, Лесно да го Инсталирате Страна

DEN 455.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црна Пакување од 2,Вкупните димензии се 9.7"x4.7"x3.5" инчи и.Супер силен и здрав магнет на грбот.Има и до 10 кг.Чувајте ги сите на вашиот зачини, тегли, или суплементи организирани на едно место со овој магнетни зачин решетката.Погоден за фрижидери, или други магнетни површини.Одлично за секој недостаток кабинет простор.Сите што ви треба е метална површина да се закачите на ова, во секоја соба од куќата,Не ноктите и лепак,Оваа магнетен полица може да помогне да се создаде повеќе простор во пренатрупана кујна.Направен од челик & магнет ,Ова рек создава лесен и удобен пристап до она што се чува во него. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари!.