500pcs Јасна Боја француски Вештачки Лажни Нокти Акрилик полски Гел Ноктите Уметност Салони Совети Европа Стил DIY Лажни Нокти Совети 10 Големини (Јасно)
  • Ново

500pcs Јасна Боја француски Вештачки Лажни Нокти Акрилик полски Гел Ноктите Уметност Салони Совети Европа Стил

DEN 2215.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♥ 500pcs француски Акрилик Стил Вештачки Лажни Нокти се направени со висок квалитет и еколошки АБС материјал. ♥ 500 КОМПЈУТЕРИ лажни нокти совети понуди 10 различни големини со 50 нокти, кој е пред-нумерирани 0-9, е лесно да се препознае.♥ 500 КОМПЈУТЕРИ лажни нокти совети понуди 10 различни големини со 50 нокти, кој е пред-нумерирани 0-9, е лесно да се препознае. ♥ Овие лажни ноктите се дизајнирани со јасна боја, Лесно да се датотека, вратите, боја, и се применуваат. ♥ Со француски стил на дизајн, имате можност да ги носи долго или клип нив кратко, лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот или шема, ви се допаѓа, како што се stiletto ноктите, додавајќи помине уметност украси. ♥ Овие половина покрие француски лажни нокти совети се одлични за професионални помине техничар за Нокти Салон и помине уметност љубовник Дома, DIY.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Партии,Носија топка,трговија на големо,итн.