Capezio Девојки' Класици V Деколте, Camisole Леотар
  • Ново

Capezio Девојки' Класици V Деколте, Camisole Леотар

DEN 585.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% Памук, 10% Lycra Spandex.Увезени.Машина За Миење.V деколте, camisole леотар.Целосна пред обвивка.Умерена V-пред деколте и мулти-рака назад детали.Балет нога линија. 90% Памук, 10% Lycra Spandex.Се препорачува за нега на : Машина за миење ладно, нежен циклус и висат сува.