【Ограничено ВРЕМЕ Понуда】 3-Дел Ергономски Масажа Табела Преносни, 84 Инчи Професионални Салон Бањата Lash Кревет 500 Кг. Капацитет Засилен Дрвена Рамка, со Додатоци & ?
  • Ново

【Ограничено ВРЕМЕ Понуда】 3-Дел Ергономски Масажа Табела Преносни, 84 Инчи Професионални Салон Бањата Lash Кревет

DEN 3551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

???? 【Надгради Цврстата Структура】 - Опремени со надградена солидна дрвена рамка и висока затегнувачка челичното јаже, оваа масажа табела карактеристики ултра сила и стабилност.Тоа може да се одржи до 500lbs поради неговата уникатна структура дизајн, 50% повеќе стабилна од ист тип на алуминиум кревет.Покрај тоа, 4 не се лизга нозе подлога спречува лизгање и да се избегне гребење на подот за време на масажа. ???? 【Премиум Удобност Кревет】 - Ова спа кревет перница беше исполнет со задебелена(3 инчи) висока густина сунѓер, дише, кожата-пријателски, удобно, не е лесно да се деформирани под притисок, обезбедување на вас крајна удобност искуство.Покривање на високо-квалитетни ПВЦ кожа која е вода/масло доказ, но без чуден мирис, лесно да се чистат и одржуваат. ???? 【Преносни & Лесни】 - Не е комплицирана инсталација, нема потребни алатки, само треба да се расплетува масажа маса од средината, и сите монтажни додатоци може да биде инсталиран во минути.Дрвен материјал е лесен и компактен свитлива кревет може да биде толку лесно да се земе во движење и продавница, погоден за мобилни терапевти, кои патуваат принцип козметичарите и масажа на професионалци. ???? 【3 Секции Прилагодливи Дизајн】 - 3 виткање масажа кревет исполнува повеќе барања за користење.Прилагодливи ергономски backrest (0-70°), потпирачи за глава (0-60°) и висина (24-34 во) со цел да се поправи позиции според различни usages како масажа, спа, тетоважа, на лицето, естетичар, eyelash екстензии итн.Засилен потпирачи за глава спречува падне за време на масажа. ???? 【Мултифункционален Масажа Табела】 – Еден е повеќе.Оваа масажа табела е исто така и вашата lash кревет, спа кревет, естетичар кревет, лицето кревет, тетоважа кревет, chiropractic маса и така натаму.Joyo Funiture професионална масажа е табела на вашиот ефективни избор и совршен Божиќ подарок за родителите, другари и пријатели. ???? 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние ќе ви обезбедиме 24/7 професионални услуги на клиентите за вас.Нема повеќе да се грижи за враќање и замена на големи и скапи предмети.