Дедо Мраз Керамички Нож Носителот Chopstick Остатокот Поставен Симпатична Дедо Мраз Декорација 5-парче Сет (C 5-парче Сет)
  • Ново

Дедо Мраз Керамички Нож Носителот Chopstick Остатокот Поставен Симпатична Дедо Мраз Декорација 5-парче Сет (C

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. На chopstick остатокот е направен од високо-квалитет бел порцелан, површината е стаклен, и тоа е отпуштен од работа на висока температура, без да бледнее, безбедно и нетоксичен.Тоа е рачно изработени низ повеќе процеси да ви донесе подобар јадење искуство. 2. Не-стаклен дизајн на дното зголемува триењето со tabletop и прибор за јадење, стапчиња за јадење и други садови не се лесно да слајд. 3. Појавата усвојува форма на Дедо Мраз, додавање на табела прибор за претстојните денот на Благодарноста и Божиќ собири. 4. Мал и лесен, исто така можете да го носите со вас, така што ќе може да се задржи вашата стапчиња за јадење како чисто како е можно дури и ако јадете надвор за да се спречи вкрстена-инфекција. 5. Храна со нож и вилушка носителот и chopstick остатокот еден вид на уживање во животот.