Мини Vernier Caliper Keychain Креативни Цинк Легура Keychain Преносни Алатка Pendant Додатоци, од страна на Г. С Онлајн StoreSilver
  • Ново

Мини Vernier Caliper Keychain Креативни Цинк Легура Keychain Преносни Алатка Pendant Додатоци, од страна на

DEN 823.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Вкупна Должина Е Околу 10.7 cm, Копче за Прстенот со Дијаметар од Околу 3cm, Caliper Големина Е Околу 5.2*2.3 см, Грешка Е Околу 0.5 cm. 100% сосема нов и висок квалитет.Можете да го користите како keychain.Тоа е исто така погоден како додаток за во вашата торба.Совршен подарок за вашите пријатели, семејството, колегите.Тие сигурно ќе се изненадите кога ќе добијат на овој мал додаток.Исто Како Слика.