Падот Нокти Налепници Есен Помине Decals 3 Листови 36PCS Maple Leaf Тиква Вода Пренос на 3D Падне Боја Улица Помине Ленти Украси Помине Уметност Налепници Салони DIY Дома за ноќ?
  • Ново

Падот Нокти Налепници Есен Помине Decals 3 Листови 36PCS Maple Leaf Тиква Вода Пренос на 3D Падне Боја Улица

DEN 158.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

РАЗНИ СЛИКАТА за ДА ИЗБЕРЕТЕ : 36 Различни Листови падне помине обвива decals, овие помине уметност додадете фестивалот атмосфера на вашиот Денот на Благодарноста.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА : Есен серија дизајн модерни нокти налепници нокти decals, и тоа е забавно да се направи DIY помине уметност налепници дома.многу погодна за домашни и ноктите професионални салонот помине налепница употреба, едноставна операција.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : одберете ја помине уметност налепници шема, да се отстрани филм од производот, тогаш се потопи во вода за 10-20 секунди, влажни помине со вода, користете помош на пинцета да нежно слајд на налепница до површината на ноктите и притиснете цврсто, почекајте минути .Падот уметност налепници завршиле.ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО НОКТИ : Мал дел налепници за нокти совршен за природни или лажни ноктите.Можете исто така да користите нокти налепници за на доградба на акрилни нокти да декорирате вашиот дом, телефонот е случај, денот на благодарноста налепници подарок картичка, телото уметност, итн.Овие нокти decals се најдобриот подарок за вашите пријатели, вашата мајка, жена ти.SAFE КВАЛИТЕТ : Лист нокти налепници appliques се изработени од еколошки материјали, нетоксичен и безбеден за употреба.Нокти налепници се многу погодни за нокти и ноктите.