Duracell Coppertop AAA Алкална Батерија (18-Pack)
  • Ново

Duracell Coppertop AAA Алкална Батерија (18-Pack)

DEN 758.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Duracell AAA Батерии : На Duracell Copper Top Тројно А алкална батерија е дизајниран за употреба во домаќинство предмети, како remotes, играчки и многу повеќе.Duracell гаранции овие батерии против дефекти во материјалот и изработката.Треба секој уред бидат оштетени поради батеријата дефект, ние ќе го поправи или да го замени тоа во нашите опција.Долготрајни Моќ : Duracell алкални батерии се дизајнирани и развиени за долготрајни перформанси.Гарантира за 10 години во Складирање : Duracell AAA алкална батерија се гарантира за 10 години во складирање.Duracell Copper Top батерии се достапни во Двоен A (АА), Triple A (AAA), C, D и 9 V големини.