Еден Оган Автомобил Diffuser, USB Автомобил Овлажнител Преносни Етерични Масла Diffuser, Автомобил Навлажнувачи Ултразвучно Кул Магла Овлажнител 7 LED Боја на Светлина за Авт
  • Ново

Еден Оган Автомобил Diffuser, USB Автомобил Овлажнител Преносни Етерични Масла Diffuser, Автомобил Навлажнувачи

DEN 575.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Едноставен и лесен операција】2 во 1 автомобил овлажнител има две магла режими.Првиот притиснете, автомобилот овлажнител ќе star континуирани спреј режим, и второ, притиснете, автомобилот diffuser ќе влезе наизменична работа на владата, работи за 30 години, стоп за 30 години,светлото за дишење е вклучено.Живее во многу сува клима на високи надморски височини, семејства кои често се користат печки во зима не треба автомобил овлажнител да им помогне да се спречи сува кожа. 【Пренослив и практичен】автомобил diffuser за автомобил може да се носат во торба.Во сува и студена сезона, студената магла испрскаат со етерични масла diffuser автомобил може да moisten вашиот автомобил, ефикасно олеснување на сува, така што ќе не чувствуваат суви и жедни за време на долго патување.Автомобилот diffuser исто така, може да придавам влогови на воздухот во вашиот автомобил, така што вашата кожа може целосно да се апсорбира влага. 【Свеж воздух и лесно да се чисти】 : Додадете неколку капки од вашето омилено етерично масло во резервоарот за вода, автомобилот diffuser за етерични масла ќе freshen воздух за вас и олеснување на вашиот замор предизвикани од долгите часови на работа или на патување.Маглата објавен е како свеж воздух во природа, што ги прави луѓето да се чувствуваат среќни.Едноставна структура дизајн е лесно да се чисти и да се избегне крие нечистотија. 【Убава тивка ноќ светлина】автомобил difusers за етерични масла се многу тивки за време на работата и нема да ве вознемирува додека го возите.Покрај тоа, автомобилот diffuser автоматски ќе се промени седум светлина бои за време на операцијата, која може да се користи и како ноќно светло на канцеларија биро.Особено ноќ светлина е само слабо светло, многу смирувачки, не е премногу светла. 【Безбедно и обезбедување на квалитет】материјал на автомобил difusers за етерични масла за автомобили е ABP-Free, што е здраво и безбедно за бебиња или бремени жени.Автомобилот diffuser ќе се исклучи автоматски кога водата да истече времето, и не ќе пресуши поради недостаток на вода кои лесно да се оштети автомобил етерично масло diffuser.