LIUCM Веѓа Пинцети Анти-Статички Трепките Tweezer Нерѓосувачки Челик Криви Директно Tweezer Nipper Подигање Алатки(ESD-10)
  • Ново

LIUCM Веѓа Пинцети Анти-Статички Трепките Tweezer Нерѓосувачки Челик Криви Директно Tweezer Nipper Подигање

DEN 154.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Димензии : Должина и ширина за 12.2*1cm.Погодно да се земе мал објект при донесување на ноктите.Тоа може да ви помогне да се стави вклучување/исклучување на лажни трепки.Тоа е исто така потребно шминка алатка за вашата веѓа.