Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници, Маскирна и Леопард Печати Дизајн на Ноктите Фолија Лепило Decals, Божиќ Decals Фолија Налепници Поставите Помине Совети Нокти
  • Ново

Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници, Маскирна и Леопард Печати Дизајн на Ноктите Фолија Лепило Decals,

DEN 239.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ПАКЕТ СОДРЖИНА] ќе добијат премии 10 ролни мешан стил на Маскирна и Леопард Печати помине уметност налепници. [CLASSIC LIAID ДИЗАЈН] 10 ролни на нокти налепници со различни проверки и бои, со многу класичен Маскирна и Леопард дизајн, за да ги задоволи сите ваши фантазии за plaid помине уметност. [ШИРОКО се КОРИСТИ] Спектар на Маскирна дизајни можат да се сретнат разни DIY, погоден за секојдневно патување или за собири.Слатки подароци за жени, девојки и деца, исто така може да се користи како партија подароци. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] Притиснете го foils на вашите нокти по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Погоден за природни нокти и вештачки нокти. [БЕЗБЕДНИ И НЕ-ТОКСИЧНИ] Маскирна помине уметност налепници се направи на безбеден и еколошки материјали, нетоксичен и безбеден за употреба.Ќе не боли на вашето тело или ноктите.