OdontoMed2011 Стоматолошки Фах Лабораторија Инструмент 8X4X2 Стоматолошки Алатка Организатор Носителот со Капак и се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Holloware Кутија Dn-2227
  • Ново

OdontoMed2011 Стоматолошки Фах Лабораторија Инструмент 8X4X2 Стоматолошки Алатка Организатор Носителот со Капак

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инструмент Фах Стерилизација Фах 8" X 4" X 2" Со Капак.Направени во не ' Рѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство и Вредност за Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме рачно изработени на Допир на Секој Инструмент.