Delisert Навој Черупка M10x1x2.5d 304 од не ' Рѓосувачки Челик на 1000pcs
  • Ново

Delisert Навој Черупка M10x1x2.5d 304 од не ' Рѓосувачки Челик на 1000pcs

DEN 662.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Навој Черупка; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Надворешниот Тема Кол : 12.1 mm/0.48" ; Внатрешната Нишка Кол : M10. Пакет Содржина : 500 pieces Threaded Черупка ; Главна Боја : Сребро.Вкупна Должина : 25мм/0.98" ; Метрички Кол : 2.5 D ; Теренот : 1mm.