yotijar 316 од не ' Рѓосувачки Челик M6 М8 M10 М12 Долг Конец Око Завртки Eyebolts W/за Миење & Орев - Сребро, M10 x 100mm
  • Ново

yotijar 316 од не ' Рѓосувачки Челик M6 М8 M10 М12 Долг Конец Око Завртки Eyebolts W/за Миење & Орев - Сребро,

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се користат за бродови или доковите како вратоврска надолу циклус.Со голема корозија и оксидација , rustproof и издржливи.Долго Кревање Око со Орев и Миење.Морски Одделение 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Површина Полирање.Метрички Големина M6, М8, M10, М12.