Valuetoner Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Надградена HP 61XL 61 XL Висок Принос за Зависта 4500 5530, Deskjet 2540 1056 1510 1000 1010, Officejet 4630 2620 4635 Печатач (2 Црна)
  • Ново

Valuetoner Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Надградена HP 61XL 61 XL Висок Принос за Зависта 4500 5530,

DEN 1192.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржини : 2 Пакет на Remanufactured НАДГРАДИ Мастило Касети Замена за HP 61 XL 61 XL ( 2 Црно ).Страница Принос : 500 страници во црно кертриџ ( 5% покриеност ).Боја : 2 Black Големина : 4.10*2.30*3.90 инчен Тежина : 0.32 LB.Ве молиме потврдете го вашиот печатач модел пред купување.Печатач Компатибилност : НАДГРАДИ HP Завист 4500, Завист 5530, 4502, 5534, 5535, 4501, 5531; Officejet 4630, Officejet 2620, 4635, 4632, 2621; Deskjet 2540, Deskjet 2544, 1510,1512, 1000, 300, 2050, 2510, 2512, 3054, 2542, 2514, 2548, 3050, 1050, 1056, 2000, 3051, 3052, 3010, 3011, 3012, 3050 A, 3051 A, 3052 A, 3056 A.Процесор Модел : Chipjet тесен чип.