Honbay 10PCS Пластична Четка за заби Главата Покрие Капа Четка за заби Заштитни Случај, за Дома, на Патување, Кампување, и Други Активности на Отворено
  • Ново

Honbay 10PCS Пластична Четка за заби Главата Покрие Капа Четка за заби Заштитни Случај, за Дома, на Патување,

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : пластика.Големина : 3.8x2.3x2cm /1.5x0.9x0.79inch.Боја : 5 различни бои, 2 парчиња за секоја боја.Чувајте ги вашите заби чисти; Лесно да се отвораат и затвораат.Совршен за семејство дома, на патување, логорување и други активности на отворено.