Lermity Б-7000 Лепило 15ml 3 Pack Мулти-Функција Лепила Нанесете Лепило Повеќенаменски Течни Лепила Погодни за Стакло, Дрвени, Накит
  • Ново

Lermity Б-7000 Лепило 15ml 3 Pack Мулти-Функција Лепила Нанесете Лепило Повеќенаменски Течни Лепила Погодни

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Пакетот вклучува 3 x 15ml adhersive лепак (45ml во вкупниот број). ✔Парична КАЗНА СОВЕТ ДИЗАЈН : Лесен за употреба, без неуредна. ✔ПОЛУ ФЛЕКСИБИЛНИ ЛЕПАК : лепилото е еластичен, која ефикасно поврзување со експанзија на материјал со површина и ја подобрува трајност на товарот структура.Слични со жешка поим конзистентност кога лепак излечи. ✔ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЛЕПАК : лепак може да се користи на метали, пластика, гума, влакна класа, лист, мобилен телефон налепници граница, LCD екран, стакло, керамика, камен, текстил, кожа, ПВЦ, ABS, најлон, сунѓерот, филм, текстил, електронски компоненти, итн. ✔Забелешка : Површината време на сушење : 3-6 минути; Целосно да се излечи време : 24-48 часа; Зачувате во 10 степени до 28 степени на зачувување.