Со MILLY Професионални Серија - Eyelash Продолжување Пинцети - Директно Lash Пинцети за Класичен Пикап и Изолација - Прецизност Посочи Совет - Титаниум Обложена не ' Рѓосува?
  • Ново

Со MILLY Професионални Серија - Eyelash Продолжување Пинцети - Директно Lash Пинцети за Класичен Пикап и Изолација

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕЦИЗНОСТ - Нашите eyelash продолжување пинцети имаат прецизност затворање совети за експерт изолација и ги собереш.Совети се совршено подреден во средина и рака-претставки до совршенство.ТИТАНИУМ ОБЛОЖЕНА 100% од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Титан е меѓу најсилните и повеќето трајни метали на планетата.'Рѓа и корозија слободни, медицински-одделение eyelash продолжување помош на пинцета.Нема никел или било какви други легури во нашата помош на пинцета.Ние се грижиме за вашата кожа.ЕРГОНОМСКИ - Секој tweezer е оптимизиран да се намали страна, прст и зглобовите замор.Ги користат со доверба.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Најдобар класичен директно lash помош на пинцета.Можете да ги користите нашите продолжување пинцети не само за вашите трепки, но исто така и за ingrown-коса, splinters и штиклирајте removals.За мажите и жените. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Со Milly lash пинцети се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.Купи со доверба.Ние работиме напорно за да ви овозможи со најдобра пинцети по прифатлива цена.