Убавината Количка со Тркала и Тркалање Опрема Мобиле Салон Количка Количка Стојат, Бела Салон Ролери Количка Убавина Инструмент Лента со НАС Приклучок, Оптоварува
  • Ново

Убавината Количка со Тркала и Тркалање Опрема Мобиле Салон Количка Количка Стојат, Бела Салон Ролери Количка

DEN 2040.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♛ 【Тркалање Опрема Количка Големина】 Маса големина : должина 35.5 x ширина 33.5 cm;пространа панел без прегради, плус дополнителна лента, голема убавина опрема, и мали шишиња, лименки може да биде ставен на тоа да се зголеми употребата на просторот. ♛ 【Флексибилни Вртливата Тркала】Оваа лента мора 4 молчи универзална тркала, која е мазна и ултра-тивка кога се движат, и 360 степени rotatable, да остане стабилен на сите времиња, мазна и анти-се лизга,може да се користи за да може да се премести каде и да ви треба. ♛ 【Супер Товарот】Овој салон Возен Количка со Воланот е Товарот Тежина : 45 KG(99lbs).супер голема маса, едноставна операција, Со приклучок за дизајн, ефикасен и удобен.Панел боја : бела;Пакет големина : 68.5 * 37 * 15cm;Тежина : 6.1 kg. ♛ 【Лесно Да се Работи】- Ова салон количка количка е Лесно да помогнам и да се повлече, да се собираат и да ја деинсталирате, заштеда на време и простор.Со кутија за складирање, мали предмети, може да се стави, Тоа е погодност за чистење. ♛ 【Широк Апликации】Разноврсна дизајн, Идеален за голем број на средини, од домови за да канцеларии на козметички салони и пошироко.Канцелариски материјал, документи, козметика, toiletries за коса, производи, играчки, намирници и слично.