Рака Павлака Подарок Сет Рака Крем Постави за Жените, Шеј Путер Рака Грижа Крем за Сува Раце, 3x2.0 оз Патување Големина Рака Лосион Сет, Божиќ Подарок Сет за Жени
  • Ново

Рака Павлака Подарок Сет Рака Крем Постави за Жените, Шеј Путер Рака Грижа Крем за Сува Раце, 3x2.0 оз Патување

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Органски И Природни Состојки : Збогатен со Шеј путер, argan масло, природни глицерин, витамини, минерали, и многу повеќе.Овие формули за ублажување на надворешните слоеви на кожата и да се проникне во длабока внатрешна нивоа.Не-мрсна, само навлажнувачки. 3 Убави Мириси : Пинк Шеќер, Шеј Путер и Кокос.Одликувајќи се свежи и слатки мириси, овие ароматични мириси подигнете го вашиот дух, и да ви донесе енергија.Овие длабоко хидратантен и навлажнувачки рака креми се направи вашите раце свилен-мека, мазна и rejuvenated.Кажете Збогум На Сува Кожа : Нашата навлажнувачки страна на креми со 12% шеј путер се совршени за суви и испукани раце што одговара на сите типови на кожа, како и.Пријател на вашата кожа и смирување на вашиот јадро, оваа рака лосион сет е дизајниран за да ви овозможи со максимална удобност.On-the-go : Овие патни големина рака креми се совршена големина за да се донесе или да ја напуштат каде и да одите - еден дома, еден во автомобил, и еден на вашето биро.Тие се совршена големина за да се стави во вашата чанта или раката во чантата.Вистинска Радост За Секого : Внимателно стокмено, збогатен со nourshing essentials, обезбедување на вас со долготрајна удобност и мир.Овој луксузен рака за нега на подарок го прави одличен Божиќ подарок со навистина радосна искуство за себе, семејството, пријател или близок.