Ѕвезда Студ, 100 Компјутери Петокрак Облик Studs Метал Ноктот Монистра Nailhead Панк Заковки со Шила (Сребро, 20 mm)
  • Ново

Ѕвезда Студ, 100 Компјутери Петокрак Облик Studs Метал Ноктот Монистра Nailhead Панк Заковки со Шила (Сребро,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 20mm.Количина : 100 компјутери ѕвезда studs.Боја : Сребро.Лесно да се инсталира.Погоден за појас, чанта, чевли, облека, кожа нараквица, чанти, Фармерки, капи, кожни нараквици декорација или кожа занает.