Hozelock 2415 2-n-1 Компактен Ролна + 25 Метри од 11.5 mm Црево
  • Ново

Hozelock 2415 2-n-1 Компактен Ролна + 25 Метри од 11.5 mm Црево

DEN 2210.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се монтира на ѕид или да се користи како слободна стои свиткани околу еден калем.Затворен обвивка за дополнителна заштита од абење.Голем ликвидација рачка за кавга слободен прирачник rewinding.Лесен дизајн и виткање носат рачка овозможува на цревото ролна да биде целосно пренослив.Лесно да се соберат.Доаѓа со 25m на Hozelock мулти-цел црево, со Навој Допрете Конектор, Црева Крај Конектори и Млазницата.